Florin Ion Pogonaru

1975, Facultatea de Relatii Economice Internationale

Din punct de vedere al mediului de afaceri este nevoie de o asemenea organizatie de referinta, o organizatie care sa dea un gir de profesionalism si care sa contribuie la brand-ul individului. Trebuie sa ne sprijinim unul pe altul asa cum fac absolventii foarte multor universitati din lume.

Acum 59 luni.

Rata anuala a inflatiei a coborat la nivelul de 2,4 la suta in luna martie 2012 de la 2,6 la suta in luna precedenta si 3,14 la suta in decembrie 2011, o tendinta descendenta similara fiind consemnata si la nivelul ratei anuale a inflaiei de baz CORE2 ajustat1, care a ajuns la 2,03 la suta de la 2,37 la suta in ultima luna a anului 2011. Cresterea medie a preturilor in ultimele 12 luni a fost insa de 4,5 la suta in luna martie 2012 fata de 5,8 la suta in decembrie 2011.

Info: Importanta

Inscrie-te in
ALUMNI ASE

Parola